MĒBEĻU PROJEKTĒŠANA, VIZUALIZĀCIJA, TĀMĒŠANA

Kā pasūtīt virtuvi? Pirmais solis ir virtuves projekts, dizaina vizualizācija un tāme. Mūsu dizaineri šajā jomā ir profesionāļi, ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Labs palīgs mums ir SCAVOLINI oriģinālā programma, kura ātri un precīzi mums ļauj sagatavot un satāmēt virtuves projektu un arī sagatavo virtuves dizaina vizualizāciju. Datora ekrānā jūs redzēsiet savu virtuvi un arī varēsiet atvērt visus skapīšus. Tuvākā nākotnē mēs plānojam arī iegādāties virtuālās realitātes telpu. Tā palīdzēs jums ieiet savā virtuvē reālajos izmēros un izskatā un virtuāli jau sākt tur saimniekot - pārvietoties, atvērt skapīšus, izvērtēt darbošanās ērtumu.

Ko mēs gaidām no jums? Lai varētu sagatavot projektu, mums nepieciešami virtuves telpas izmēri. Vēl nepieciešams zināt, kādu tehniku jūs vēlaties iebūvēt virtuvē. Un, protams, kādu fotogrāfiju vai mutisku aprakstu par to, kāda dizaina virtuvi vēlaties - modernu, klasisku, kādas krāsas un kādas faktūras.

Otrs solis - ja jums der mūsu piedāvājums, tad nākamajā solī mēs braucam pie jums nomērīt telpu. Un tad jau varam slēgt piegādes līgumu.

MĒBEĻU IZGATAVOŠANA

Visas mūsu mēbeles tiek izgatavotas Itālijā, SCAVOLINI pilsētā Pesaro, kur atrodas modernā SCAVOLINI ražotne. Mēbeļu izgatavošanas laiks ir 2 līdz 3 mēneši. Tad mēbeles tiek vestas uz Latviju.

MĒBEĻU MONTĀŽA

Mums ir augstas kvalifikācijas, profesionāli mēbeļu montētāji ar pamatīgu pieredzi tieši SCAVOLINI mēbeļu montāžā. Tāpēc montāža ir ātra un raita. Parasti  virtuves montāža aizņem vienu līdz divas dienas. Jūsu uzdevums ir sagatavot telpu tā, kā mēs esam norādījuši komunikāciju shēmās. Pie virtuves pasūtīšanas visiem klientiem tiek nodotas komunikāciju shēmas, kurās ir norādītas elektrības pievadu, rozešu, ūdensvada un nosūcēja atrašanās vietas.

DABĪGĀ VAI MĀKSLĪGĀ AKMENS VIRMU IZGATAVOŠANA UN MONTĀŽA

Kad virtuve ir uzstādīta, nākamais solis ir virsmas uzlikšana. Ja esat izvēlējušies lamināta virsmu, tad to uzliks mūsu montētājs kopā ar virtuves montāžu. Bet lielākā daļa klientu šobrīd izvēlas mākslīgā vai dabīgā akmens virsmas. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties arī šīs virsmas un uzstādīsim tās. Akmens virsmas izgatavošana aizņem aptuveni 10-14 dienas. Mērījumus var veikt tikai tad, kad virtuve ir uzlikta jūsu objektā. Tāpēc vēl neliela pacietība un aptuveni pēc vēl divām nedēļām jūsu virtuve ir gatava pirmās omletes cepšanai.

GARANTIJAS APKALPOŠANA

Garantija mūsu mēbelēm ir 2 gadi (bezmaksas garantijas remonts). Bet, tā kā mūsu mēbeles ir augstas kvalitātes, tad arī pēc 8-10 gadiem visticamāk tās kalpos kā jaunas. Bet, ja kaut kas tomēr ir noticis, tad mēs esam jūsu rīcībā visu to laiku, kamēr jūs lietojat mūsu virtuvi.


SCAVOLINI Virtuves Nams, Nīcgales 18A, Rīga, mēbeļu centrs Nice Home, tālr. +371 20 233 433